2015 Bayan Bluz Modelleri

Bayanların olmazsa olmazı bluzlar, yeni sezon modelleri ile şimdiden gardıroplarda yerini almaya başladı bile. Bluz denildiğinde akla o kadar çok çeşit geliyor ki; taşlı, dantelli, geometrik kesimli, sade ve düz, renkli, desenli… Ve daha niceleri. Evde dinlenirken, çarşıya pazara çıkarken, bir davete katılırken, hatta yemek yemeye giderken bile bir hayli alternatif mevcut bayan bluz modellerinde. 2015 sezonu da unutmamış bayan bluz modellerine yenilerini eklemeyi. Çokta iyi yapmış doğrusu, zira bluzsuz bir hayat düşünülemez.

2015 yılının en çok ilgi gören bluz modelleri sırasıyla; kol ve boyun da dantel detaylı tek renk bluzlar, hâkim yaka gömlek tarzı kesimli bluzlar, içinde astar olmak şartı ile dış yüzeyi dantel ve tül olan bluzlar, belden oturtmalı ya da kemerli şifon bluzlar, yalnızca kollarında bulunan tüller ile vücut kısmında daha sade bir görünüm oluşturan bluzlar, bluzlar bluzlar… Kısaca her zevke her bütçeye her yaşa uygun bluzlar.

Geçmiş yıllara oranlara bayanların kendi zevkine uygun modeller bulması daha yüksek ihtimaller arasında. Çünkü geçmiş yıllarda bir bayan alışverişe çıktığında ya istediğini bulamadan geri dönüyor ya da bulana kadar aktan karayı seçiyordu. Ancak günümüzde öyle değil… Gelişen zamanla birlikte giyim tarzlarımız ve yaşam kalitemizde oldukça yükselmeye başladı. Bu da alışveriş canlısı bayanların bunca alternatif arasında istediklerini daha kolay bulabilme imkânını kolaylaştırdı. O halde buyurun bayanlar seçim sizin.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here