23 Nisan’da buruk ziyaret

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, 23 Nisan’da 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden öğrencilerin mezarlarını ziyaret ederek, dua etti.

23 Nisan’da buruk ziyaret

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutlanırken, acı bir hatıra da Belen’de unutulmadı. Belediye Başkanı İbrahim Gül, Belen Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Ayvazoğlu ve diğer kurum müdürleri, 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden öğrencilerin mezarlarını ziyaret ederek dua etti.

23 Nisan’da buruk ziyaret

Ziyaret sırasında duygusal anlar yaşayan Başkan Gül ve diğer yetkililer, öğrencilerin mezarlarına çiçek, balon ve rüzgârgülü bırakarak, geçmişte yaşanan acıyı bir kez daha hatırladı. 

23 Nisan’da buruk ziyaret

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Bugün hem 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz hem de geçmişte yaşadığımız acı bir olayı hatırlıyoruz. Depremin vurduğu Belen ilçemizde hayatını kaybeden öğrencilerimizi ziyaret ederek dualar ettik. Onları unutmadık, unutmayacağız. Dualarımız onlarla ve aileleriyle,, Rabbim mekanlarını cennet eylesin” İfadelerini kullandı.

23 Nisan’da buruk ziyaret

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.