Hatay Kent Konseyinden İTSO’ya Ziyaret

Hatay Kent Konseyinden İTSO’ya Ziyaret“Toplumsal ve Sosyal Sorumluluk Bilinci ile Hareket Ediyoruz”
Hatay Kent Konseyi Başkanı Dr.Nevide Kimyon ve yönetimi İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ile yılın ilk ziyaret ve toplantısını gerçekleştirdi.
Hatay Kent Konseyi Başkanı Dr.Nevide, Kimyon Genel Sekreter Mehmet Bozkurt,Yürütme Kurulu Üyeleri Bülent Seküçoğlu,Yavuz Kaan Ateş, Erdal Uğurlu,Ümit Seyfettinoğlu, Kadın Meclisi Üyeleri ve Gençlik Meclisi Üyeleri ziyarette yer aldılar.
2023 yılının ilk toplantısını İTSO’da gerçekleştirdiklerini belirten Hatay Kent Konseyi Başkanı Dr.Nevide Kimyon; Toplumsal ve sosyal sorumluluk Bilinci ile Hareket Ettiklerini, Hatay Kent Konseyinin çalışmalarının yanı sıra tiyatroya hiç gitmemiş çocukları sanatla buluşturmak ve aile içi doğru iletişim kurmak için velilerle yapılacak çalışmalar konusunda hayata geçirmek istedikleri projeler hakkında bilgiler verdi.
Hatay Kent konseyinin, toplumsal ve sosyal projeleri hayata geçirmelerinden dolayı, konsey üyelerini tebrik eden İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Hatay Kent konseyinin, projelerinde her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Önceki İçerikERASMUS+ “EDUcate YOUth” PROJESİNİN ÇOĞALTICI ETKİNLİĞİ BELEN’de GERÇEKLEŞTİ
Sonraki İçerikVALİ DOĞAN, TMO TESİSLERİNDE İNCELEMEDE BULUNDU
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.