Demeter Hünerli Eller Kadın Girişimcileri Kooperatifinden İTSO’ya Ziyaret

Demeter Hünerli Eller Kadın Girişimcileri Kooperatifinden İTSO’ya Ziyaret Demeter Hünerli Eller Kadın Girişimcileri Kooperatifinden İTSO’ya Ziyaret Demeter Hünerli Eller Kadın Girişimcileri Kooperatifinden İTSO’ya Ziyaret“Hünerli Ellerle Ekonomiye ve İstihdama Katkı Sağlıyorlar”
İskenderun’da faaliyet gösteren Demeter Hünerli Eller Kadın Girişim Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Yüksel Köse ve Yönetim Kurulu Üyeleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı ziyaret ettiler.
Demeter Hünerli Eller Kadın Girişim Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Yüksel Köse, ziyaretin anısına, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a üretimini yaptıkları yöresel ürünlerden oluşan bir paket hediye ederek, Kooperatifin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Son yıllarda kadın girişimcilerin bir araya gelerek ekonomiye ve istihdama katkı sağladıklarını belirten İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “Şehrimizde bir araya gelen kadın girişimcilerimiz kurdukları kooperatif ile bölgemizin önemli ürünlerini üreterek, hem ekonomiye, hem de istihdama katkı sağlıyorlar. Böylesi kadın girişimcilerimizin her zaman yanındayız. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.” dedi.

Önceki İçerikİTSO Önderliğinde Kızılay Kan Merkezi İle Kan Bağış Kampanyası Düzendi
Sonraki İçerikErzin’e Yeni Aile Sağlık Merkezi Yapılacak
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.