BAŞKAN TOSYALI: HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

BAŞKAN TOSYALI: HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ BAŞKAN TOSYALI: HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ BAŞKAN TOSYALI: HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ BAŞKAN TOSYALI: HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ BAŞKAN TOSYALI: HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDAYIZİskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,“ Esnafımızın dirliği, huzuru, refahı, mutluluğu bizim için çok önemlidir” dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun 1 Nolu Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi ile İskenderun 2 Nolu Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifinin Olağan Genel Kurul toplantısına katıldı.
Düzenlenen genel kurullarda bir konuşma yapan Başkan Tosyalı, genel kurulların tüm kooperatif üyelerine ve esnafa hayırlı uğurlu olmasını dileyerek yeniden göreve seçilen Kooperatif Başkanı Şaban Kekeç ve Yusuf Kazmacı’ya hayırlı olsun diklerini iletti.
ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ
Başkan Tosyalı,” Sadece belirli gün ve zamanlarda değil, her zaman esnafımızı ziyaret ediyor, düzenlenen toplantılara katılıyoruz. Esnaf buluşmalarımızla, günlük rutin ziyaretlerimiz ile sizlerin görüş ve önerilerini alıyoruz. Bunlar bizim için çok önemli. Belediye olarak her zaman yanınızdayız ”şeklinde konuştu.
BAŞKAN TOSYALI’YA TEŞEKKÜR
Düzenlenen kongrede esnaflar ve kooperatiflerin Başkan ve yöneticileri ise esnafın her daim yanında olan Başkan Tosyalı’ya desteklerinden ve katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Önceki İçerikİSTE’DE YENİ BİR LİSANSÜSTÜ EĞİTİM PROGRAMI DAHA
Sonraki İçerikDenizciler Mustafa Kemal İlkokulu 1-B sınıfından okuma bayramı
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.