TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Aralık Ayı Toplantısını İTSO’da Yaptı

TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Aralık Ayı Toplantısını İTSO’da Yaptı TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Aralık Ayı Toplantısını İTSO’da Yaptı TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Aralık Ayı Toplantısını İTSO’da Yaptı“2023 Yılı Hedefleri ve Projeleri Değerlendirildi”
TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen ve Yönetim Kurulu Üyeleri 2022 yılının son toplantısını İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirdi.
TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulunun toplantısı İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez’in katılımlarıyla gerçekleştirdi.
Toplantı hakkında açıklamalarda bulunan TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen; “2023 yılında yapılacak projeler, eğitim planlamaları konusunda fikir alışverişinde bulunarak Hedeflerimizi belirledik. 2022 yılında planlamasına başladığımız “SANAYİDE KADIN ELİ” projemize de tüm hızıyla devam ediyoruz. Kadın istihdamını arttırmayı hedeflediğimiz projemizden çok umutluyuz. Belirlediğimiz paydaşlarımızla yola çıkarak kadın istihdamını arttıracağız . Bu vesile ile Yeni yılın İş dünyamıza sağlık ve bereket getirmesini diliyorum” dedi.

Önceki İçerikNoksel Çelik Boru’dan Yeni Yıl Kutlama Mesajı
Sonraki İçerikİTSO’da Sürücü Kurslarının Sorunları Görüşüldü
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.