WEZZOMART MARKASI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR!

WEZZOMART MARKASI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR!

Anatolia Express’in kurucusu başarılı işinsanı Mehmet Ünlü, Türk marka ve ürünlerinin Irak pazarına, ardından Dünyaya sunulacağı Mikro İhracat İş Modeli ile kurulan Online Pazaryeri / Hızlı Kargo hizmetlerinin yer aldığı Wezzomart markasını her platformda duyurmaya devam ediyor.

Wezzomart markası yaygın medyanın da ilgisini çekerken, tedarikçilerin dijitalleşmesini destekleyen uygulama büyük ilgi görüyor.

Yerel üreticileri güçlendirerek ve kadınların dijital ekonomi ve üretime katılımını savunan Anatolia Express’in kurucusu Mehmet Ünlü, CNNTürk’te katıldığı programda, bölgede edindiği tecrübe ile Türkiye’de üretilen ürünleri ve Türk markalarını uluslararası pazarlardaki müşterilere sorunsuz E-ticaret deneyimi sunarak olumlu bir etki yaratmaya çalıştıklarını aktardı.

Sektörde iddialı çıkışını sürdüren, geleceğe dair yenilikçe fikirleriyle şimdiden iz bırakan Mehmet Ünlü, güçlü lojistik ağı ve mikro ihracat aracılığıyla Wezzomart markasını yakın coğrafyaya erişilebilir kılmak için üretime dair çalışmalarını sürdürdüğünü aktardı.

Önceki İçerikTÜP BEBEK TEDAVİSİNDE YAŞ ÖNEMLİ MİDİR?
Sonraki İçerik1.HATAY KARAGÖZ KUKLA FESTİVALİ BAŞLADI
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.