İSKENDERUN BELEDİYESİ ZABITASI DİLENCİLERE GÖZ AÇTIRMIYOR

İSKENDERUN BELEDİYESİ ZABITASI DİLENCİLERE GÖZ AÇTIRMIYORİskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler şehir genelinde yaptıkları uygulamalar ile dilencilere göz açtırmıyor.
Zabıta ekipleri, hem ilçe içindeki hem de ilçe dışından gelerek özellikle cami önlerinde, kavşaklarda ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı noktalarda vatandaşların iyi niyetini suiistimal ederek duygu sömürüsü yoluyla dilencilik yapanlara yönelik denetimlerini aralıksız olarak sürdürüyor.
TUTANAKLA PARAYA EL KOYULDU
İskenderun’da, zabıta ekiplerince sahil bandında dilencilere yönelik operasyonda yakalanan İ.K.’nın (46) üzerinden Bin 205 TL çıktı.Masaya dizilen paraya tutanakla el koyulurken, dilenci hakkında yasal işlem yapıldı.
VATANDAŞLARIMIZ DAHA DUYARLI OLMALI
Vatandaşları, dilencilik yaparak haksız kazanç elde etmek isteyenlere karşı daha duyarlı olma çağrısında bulunan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, vatandaşlarımızın bu konuda şikâyet ve ihbarlarını iletmelerini, yapılacak olan ihbarların zabıta müdürlüğü ekiplerince ivedi şekilde yerinde değerlendirilerek, gerekli işlemlerin yapılacağını söyledi.

Önceki İçerikAltında gözler Fed’in sıkılaşma patikasında Altın, yatırımcıların Fed’in faiz artış yol haritasına dair yeni işaretler aramasıyla yeni haftaya düşüşle başladı
Sonraki İçerikİTSO Kasım Ayı Hesapları İnceleme Komisyon Sunumu
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.