ARSUZ NARDÜZÜ MAHALLESİ’NE YENİ ALTYAPI

ARSUZ NARDÜZÜ MAHALLESİ’NE YENİ ALTYAPI ARSUZ NARDÜZÜ MAHALLESİ’NE YENİ ALTYAPI ARSUZ NARDÜZÜ MAHALLESİ’NE YENİ ALTYAPI

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), çevre kirliliğini önlemek ve halk sağlığını korumak amacıyla altyapı çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Arsuz ilçesine bağlı Nardüzü Mahallesi’nin atık su hattı tahliye ihtiyacına cevap olmak için 540 metrelik hat çalışması gerçekleştirildiğini aktaran Genel Müdürlük, devam eden çalışma kapsamında bağlantı çalışmalarının da yapılacağını belirterek, bölge sakinlerinin altyapı ihtiyacının karşılanacağını aktardı.

Daha önce çevreye zarar veren atık suların yapılan çalışma sayesinde doğaya artık akmayacağına dikkat çeken HATSU, teknik personel denetiminde yapılan çalışmada 1 kepçe, 1 ekskavatör ve 2 personelin görev yaptığını açıkladı.

Genel Müdürlük, mahallelerdeki atıksuların modern yöntemler ile toplanması ve çevreye zarar vermeyecek hale getirilmesi adına atık su hattı projelerinin süreceğini vurguladı.

Yapılan çalışmalardan dolayı mahalle sakinleri Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Lütfü Savaş ve HATSU ekiplerine teşekkür etti.

Önceki İçerikİskenderun ve Arsuz Esnaf Oda Başkanlarından İTSO‘ya Hayırlı Olsun Ziyareti Ziyareti
Sonraki İçerikÇOCUK HAKLARI GÜNÜ’NDE ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.