Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumlarından Kaymakam Demiryürek’e Ziyaret

Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumlarından Kaymakam Demiryürek’e Ziyaret Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumlarından Kaymakam Demiryürek’e ZiyaretŞehrimizde Okul Öncesi Eğitim Kurularından adeta bir marka olan Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumları, İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumları Müdürü Sema Türkoğlu ve ekibini makamında kabul eden İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirdi.
Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumları Müdürü Selma Türkoğlu Kaymakam Demiryürek’e ziyaretin anısına Atatürk Portresini takdim etti.
Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, güncel konular ve okul öncesi eğitim kurumlarında yaşanan sorunlar değerlendirildi.

Önceki İçerikİSMO Başkanı Kaynar, “Mesleki Eğitim Merkezi Mezunlarının Ustalık Belgeleri Mesleğin Geleceği Açısından Tehdit Oluşturuyordu”
Sonraki İçerikDoğum sonrası,lohusalık ve emzirme dönemi ile ilgili sıklıkla karşılaştığımız sorulardan bir kısmı; KORSE takalım mı?
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.