BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ’NDEN ORGAN BAĞIŞINA DESTEK!

BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ’NDEN ORGAN BAĞIŞINA DESTEK! BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ’NDEN ORGAN BAĞIŞINA DESTEK!İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal ve Yönetim Kurulu üyeleri, Organ Bağış Haftası dolayısıyla, İskenderun Palmiye Hastanesi’nde ‘Bir Donör Sekiz Kişiye Can Verir’ sloganıyla açılan standı ziyaret etti.
Organ Bağışı Haftası kapsamında Organ Bağış Koordinatörü Uzm. Dr. Mehmet Otuzbir’den bilgi alan İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, çalışmalarından ötürü Hastane Yönetimi ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti.
İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal yaptığı açıklamada, İskenderun Beşiktaşlılar Derneği olarak tüm üyelerine organ bağışının ne kadar önemli olduğunu anlatacaklarını ifade etti.
Aynı zamanda İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olan İskenderun Palmiye Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Suha Caymaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ve farkındalığa katkıda bulunan dernek yöneticilerine teşekkürlerini dile getirerek, vatandaşlara ‘Organ bağışıyla hayat kurtarın’ çağrısında bulundu.

Önceki İçerikPsikolog Uğur Seküçoğlu’ndan İTSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti
Sonraki İçerikİSKENDERUN İÇİN GÜÇBİRLİĞİ
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.