Genç Çiftler; Eroğlu ve Elden Ailesine Hayat ve Uğur getirdi!

Genç Çiftler; Eroğlu ve Elden Ailesine Hayat ve Uğur getirdi! Genç Çiftler; Eroğlu ve Elden Ailesine Hayat ve Uğur getirdi! Genç Çiftler; Eroğlu ve Elden Ailesine Hayat ve Uğur getirdi! Genç Çiftler; Eroğlu ve Elden Ailesine Hayat ve Uğur getirdi! Genç Çiftler; Eroğlu ve Elden Ailesine Hayat ve Uğur getirdi! Genç Çiftler; Eroğlu ve Elden Ailesine Hayat ve Uğur getirdi!

 

Ankara Eğitim Araştırma Hastanesinde görevli Nükleer Tıp Uzmanı Dr. Hayat Eroğlu ile Hacettepe Üniversitesi Adlı Tıp Uzmanı Dr. Uğur Elden, İssos Otel’de düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile evliler kervanına katıldı.
İskenderun’un tanınmış ve sevilen ailelerinden olan Ferda Eroğlu ve Mali Müşavir Serbest Muhasebeci Mithat Eroğlu’nun güzel kızları Hayat Eroğlu, Balıkesir Gönen’in saygın ailelerinden olan Sadiye Elden ve Orhan Elden’in yakışıklı oğulları Uğur Elden, arkadaşları; Celal Bayar, Selin Ayyıldız, Emirhan Eskicioğlu’nun şahitliğinde davetlilerin huzurunda “evet” diler.
Arsuz Belediyesi Nikâh Memurunun kıydığı nikâh sonrasında neşeli müzik ve alkışlar eşliğinde sahnede dans eden genç çiftleri, Üniversiteden ve Ankara’dan mesai arkadaşları ve davetlileri bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.
Düğün pastasını neşeli danslarıyla alkışlar arasında kesen genç çiftlerin mutlulukları ve neşesi düğün salonunu etkisi altına aldı.
Davetlileri düğün salonunun kapısında karşılayan Eroğlu ve Elden Ailesinin büyükleri, konuklarıyla yakından ilgilendi.
İskenderunlu Nükleer Tıp Uzmanı Dr. Hayat Eroğlu ve Balıkesir Gönenli Adli Tıp Uzmanı Dr. Uğur Elden ve davetliler geç saatlere kadar eğlendi.

Önceki İçerikHedefimiz Mikro İhracatta Türkiye’nin En büyüğü olmak
Sonraki İçerikDenizciler Birey Eğitim kurumlarında LGS Sınavı ve Etkili Ders Çalışma Semineri Düzenlendi
Avatar photo
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.