Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yusuf Yıldırım’dan İTSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yusuf Yıldırım’dan İTSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti“Bölgemize Ekonomisine Değer katacak Projeler Görüşüldü”

İskenderun Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yusuf Yıldırım , müdür ve öğretmenleri ile birlikte İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
İskenderun Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yusuf Yıldırım, İTSO Başkanlığına yeniden seçilen Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Zeki ALtun ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar dileriz” dedi.
Ziyarette, İskenderun Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yusuf Yıldırım, müdür yardımcısı Zeynettin İlhan salkım, proje koordinatörü Kerem Deveci ve Atelye Şefi Hakan Kazak devam eden ortak proje ve protokollerle yapılması düşünülen projeler ile ilgili İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ile fikir alış verişinde bulundular.
Ziyarette, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Zeki Altun İTSOBaşkan Yardımcısı Mahir Taner ve Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Şaban yer aldı.

Önceki İçerikİSKENDERUN’DA BAHRİYELİLER YEMİN ETTİ
Sonraki İçerikMesleki Eğitim Merkezi Müdür ve Öğretmenlerinden İTSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti
Avatar photo
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.