AVUKAT ECRİN NAZLI İNAN CÜBBESİNİ GİYEREK MESLEĞE İLK ADIMINI ATTI

AVUKAT ECRİN NAZLI İNAN CÜBBESİNİ GİYEREK MESLEĞE İLK ADIMINI ATTI AVUKAT ECRİN NAZLI İNAN CÜBBESİNİ GİYEREK MESLEĞE İLK ADIMINI ATTI AVUKAT ECRİN NAZLI İNAN CÜBBESİNİ GİYEREK MESLEĞE İLK ADIMINI ATTI AVUKAT ECRİN NAZLI İNAN CÜBBESİNİ GİYEREK MESLEĞE İLK ADIMINI ATTI AVUKAT ECRİN NAZLI İNAN CÜBBESİNİ GİYEREK MESLEĞE İLK ADIMINI ATTI AVUKAT ECRİN NAZLI İNAN CÜBBESİNİ GİYEREK MESLEĞE İLK ADIMINI ATTI

Hatay Barosu Başkan Yardımcısı ve İskenderun Temsilcisi Av. Sükran Düzen’in yanında staj dönemini başarıyla tamamlayan stajyer avukat Ecrin Nazlı İnan, meslek yemininin ardından cübbesini giyerek ruhsatnamesini aldı.

İskenderun Adliyesi Hatay Barosu İskenderun Temsilciği odasında düzenlenen yemin törenine, Av. Ecrin Nazlı İnan’ı; babası, İnan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı saygın işinsanı Abdullah İnan, annesi Müzeyyen İnan, kardeşleri Stajyer avukat Ali Hamza İnan, İşinsanı Said İnan, Dr. Cesur İnan, Dr. Haydar Can İnan ve ailenin gözbebeği Osman İnan, Av. Ömer Düzen, Av. ve Sevcan Kılıç bu özel günde yalnız bırakmadı.
Av. Ecrin Nazlı İnan’ın ruhsat alma heyecanını paylaşan baba Abdullah İnan ve anne Müzeyyen İnan oldukça mutlu ve gururluydu.

Hatay Barosu Başkan Yardımcısı ve İskenderun Temsilcisi Av. Sükran Düzen, “Bugün aramıza genç bir meslektaşımız daha katıldı. Biliyoruz ki kendisi; hukuka, adalete ve insan haklarına önemli katkılar sunacak. Bu düşüncelerle, genç meslektaşımı tebrik ediyor, adaletin tecellisi için ışıldayacağı bu kutsal yolda başarılar diliyorum. Aramıza hoş geldin” dedi.

İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu, halen kamu hukuku üzerine tezli yüksek lisans eğitimine devam eden Av. Ecrin Nazlı İnan törende meslek yemini edip, cübbesini yanında staj yaptığı Av. Şükran Düzen giydirdi. Genç avukat, cübbesini giyerken mutluğu gözlerine yansıdı.
Hatay Barosu Başkan Yardımcısı ve İskenderun Temsilcisi Av. Sükran Düzen, genç avukat İnan’ın ruhsatnamesini imzalayarak takdim etti.

Hukuka, ahlaka, mesleğin onuruna ve kurallarına uygun davranacağına namusu ve vicdanı üzerine ant içen Avukat Ecrin Nazlı İnan, “Bu cübbeyi giymek benim için bir onur. Sizlere ve her daim yanımda olan kıymetli aileme çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 

Önceki İçerikMHP HATAY MİLLETVEKİLİ KAŞIKÇI’DAN HGC’YE ZİYARET
Sonraki İçerikAltında 50 senenin en uzun aylık kayıp serisi
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.