ATSİAD Yönetiminden İTSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

ATSİAD Yönetiminden İTSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti ATSİAD Yönetiminden İTSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti ATSİAD Yönetiminden İTSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti ATSİAD Yönetiminden İTSO’ya Hayırlı Olsun ZiyaretiAkdeniz Tüccar ve Sanayici İş İnsanları Derneği (ATSİAD) Başkanı Mithat Cerit Binmez ve Yönetim Kurulu Üyeleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a çiçek takdiminde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi. İTSO Meclis Başkanı Zeki Altun ve Yönetim Kurulu Üyeleri de ATSİAD Yönetimini nezaketle karşıladılar.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Yoğun bir seçim süreci geçirdik. Üyelerimiz ve yönetim kurulumuzun teveccühleri ile üçüncü kez Yönetim Kurulu Başkanı seçildiğim için mutluyum. Görev ve sorumluluğumuzun bilinci ile Yönetim Kurulu arkadaşlarımız ve meclis üyelerimiz ile birlikte ilk meclis toplantımızı gerçekleştirdik. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimiz ekonomisine değer katacak projeler üretmek için çalışacağız. ATSİAD ile birlikte gerçekleştirilecek projelerde de birlikte hareket edebiliriz. Burada önemli olan şehrimiz ekonomisine katkı sağlamak olacaktır” dedi.
Akdeniz Tüccar ve Sanayici İş İnsanları Derneği (ATSİAD) Başkanı Mithat Ceritbinmez ise; “Şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına bir kez daha İTSO Yönetim ve meclisini kutlar yeni dönemde bölgemiz ekonomisine değer katacak çalışmalar gerçekleştirmenizi temenni ederiz. Her zaman ATSİAD olarak bölgemizin ekonomik, sosyal ve kültürel yönden gelişimine katkı sağlayacak çalışmalar içerisinde ortak hareket edeceğimizi de belirtmek isterim” dedi.
Ziyaret sonrasında ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a plaket takdim ederken, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’da ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez’e günün anısına plaket takdim etti.

Önceki İçerikTARIM KOOPERATİFLERİ BAKKALA BAYİLİK VERSİN!
Sonraki İçerikGELİŞİM VE PALMİYE HASTANESİ’NDE ‘HASTA HAKLARI GÜNÜ’ KUTLANDI
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.