ARSUZ’DA ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR!

ARSUZ’DA ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR! ARSUZ’DA ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR! ARSUZ’DA ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR! ARSUZ’DA ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR! ARSUZ’DA ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR! ARSUZ’DA ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR! ARSUZ’DA ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR!Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz’un birçok mahallesinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, birçok mahallede gerçekleştirilen asfalt, parke taşı döşeme, çadır karavan, beton kanal, kreş, köprü, menfez ve daha birçok çalışmayı yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Bu çalışmaların ara verilmeden devam edeceğini belirten Başkan Asaf Güven, “Hazırlanan projelerle ilgili çalışmalar plan ve programlara uygun biçimde devam ediyor. Çalışma arkadaşlarımızla bu çalışmaların hızlı bir şekilde tamamlanmasına gayret ediyoruz. İhtiyaç duyulan hizmetleri en kaliteli biçimde yapmak ve vatandaşlarımızın hizmetine sunmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Bu çalışmaları gerçekleştirirken halkımızın günlük yaşamını engelleyecek herhangi bir hamlede bulunmamaya, vatandaşlarımızın huzurunu, refahını ve en önemlisi sağlığını olumsuz etkileyecek her türlü engeli ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Bir yandan asfalt, parke gibi yol çalışmaları devam ederken, diğer yandan kreş, çadır karavan, köprü, menfez, büz boru döşeme, mazgal yapımı gibi birçok çalışmayı da aynı anda gerçekleştiriyoruz,” ifadelerini kullandı.

 

Önceki İçerikAnemon Otel’den İTSO’ya Hayırlı Olsun Ziyareti
Sonraki İçerikTOSYALI İSKENDERUN LİMANI İKİNCİ İSKELE İLE İSTİHDAMA DAHA ÇOK KATKI SAĞLIYOR
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.