BAŞKAN TOSYALI’DAN KIRAÇ KONSERİNE DAVET

BAŞKAN TOSYALI’DAN KIRAÇ KONSERİNE DAVET

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile bir takım kutlama programları ve etkinlikler düzenlediklerini belitti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bu çerçevede 26 Ekim Saat:20:00’da sevilen sanatçı Kıraç’ın kıymetli hemşerilerimize muhteşem bir konser vermek üzere Atatürk Anıt Alanında olacağını söyledi.

KONSERE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

Düzenlenen açık hava konserine tüm bölge halkını davet eden Başkan Tosyalı, şöyle konuştu:

“29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 99.yıl dönümünü kutlamanın onur ve gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Bu vesile ile bizlerde İskenderun Belediyesi olarak Cumhuriyet Bayramımızın yıl dönümü dolayısı ile hafta boyunca kutlama programı düzenlemiş bulunuyoruz. 26 Ekim Saat:20:00’da sevilen sanatçı Kıraç kıymetli hemşerilerimize muhteşem bir konser vermek üzere Atatürk Anıt Alanında olacak.

CUMHURİYET BAYRAMINI COŞKUYLA KUTLAYACAĞIZ

Resmi programların yanında Belediye olarak hafta boyunca birçok kutlama etkinliği düzenledik.Diğer etkinliklerimizi de kamuoyu ile paylaşacağız. Cumhuriyet Bayramımızın coşkusunu kıymetli hemşerilerimiz ile hep birlikte yaşayacağız. Bu vesile ile; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanımız uğruna canını feda etmiş tüm Şehitlerimizi rahmetle anıyor, Gazilerimizi minnetle yâd ediyorum.Şimdiden , tüm hemşerilerimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.Tüm bölge halkını düzenlemiş olduğumuz konserimize davet ediyorum.”

Önceki İçerikİSTE’DEN İMEAK DTO İSKENDERUN ŞUBESİ’NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Sonraki İçerikİSTE ÖĞRENCİLERİNE BİR YEMEK BURSU DAHA
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.