Suzuki-MG Plaza Görkemli Törenle İskenderun’da Açıldı

Suzuki-MG Plaza Görkemli Törenle İskenderun’da Açıldı Suzuki-MG Plaza Görkemli Törenle İskenderun’da Açıldı Suzuki-MG Plaza Görkemli Törenle İskenderun’da Açıldı Suzuki-MG Plaza Görkemli Törenle İskenderun’da Açıldı Suzuki-MG Plaza Görkemli Törenle İskenderun’da Açıldı Suzuki-MG Plaza Görkemli Törenle İskenderun’da Açıldı Suzuki-MG Plaza Görkemli Törenle İskenderun’da Açıldı Suzuki-MG Plaza Görkemli Törenle İskenderun’da Açıldı Suzuki-MG Plaza Görkemli Törenle İskenderun’da Açıldı Suzuki-MG Plaza Görkemli Törenle İskenderun’da Açıldı

Hatay ve bölgesine uzun yıllar otomotiv sektörünün içerisinde hizmet veren Anıl Şirketler Grubu, yeni markaları Suzuki ve MG’yi düzenlediği açılış töreniyle tanıttı.
Anıl Suzuki-MG Showroomunun açılışına, Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Doğan Trend Otomotiv Genel Müdür Yardımcısı Tibet Soysal, Doğan Trend Otomotiv Satış Direktörü Kağan Gülerce, Doğan Trend Otomotiv SSH ve Bayi Geliştirme Direktörü Murat Sezeröz, Suzuki Satış Müdürü Erdal Usta, MG Satış Müdürü Cemil Çakıcıoğlu, Suzuki Marka Müdürü Mert Alpkoçak, Suzuki SSH Saha Müdürü Turan Berber, MG SSH Saha Müdürü Selim Erkoşan, işadamları ve kalabalık davetli grubu katıldı.
Anıl Şirketler Grubu Kurucusu Şekip Abacı, “46 yıldır bu sektörün içerisinde aşkla ve tutkuyla hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyiz. Merkezi İskenderun olmak üzere birçok markayı buraya getirdik. Şimdi de en son olarak Hibrit araçlara her geçen gün duyulan ilgiyle hareket ederek dünya otomotiv sektörünün kabul ettiği MG ve Suzuki’nin bayiliğini alarak Hatay’a kazandırdık. Bundan dolayı Abacı Ailesi olarak çok mutluyum. Benim otomobillere ve sektöre olan tutkunluğum çok olduğu için uzaklaşamadım. İşte bu aşk ve tutku beni yeni markaları almaya yöneltti. Siz dostlar her zaman destekçi oldunuz, sizlere çok teşekkür ederim” dedi.
Doğan Trend Otomotiv Genel Müdür Yardımcısı Tibet Soysal, “Anıl Otomotiv ailesinin sektöre verdiği hizmetleri çok yakından biliyoruz. Özellikle Hibritli MG markamız, ülke genelinde çok talep ve bayilik teklifleri alıyor. Bunlardan biri de Hatay-İskenderun’daki Anıl Otomotiv ailesi oldu. Sektördeki yerini çok iyi bildiğimiz için birlikte çalışma kararı aldık. Bu kararı aldığımız içinde çok mutluyum. Çünkü o kadar kalabalık boş yere toplanmaz. Bu da Anıl Otomotiv ailesinin zenginliğidir” diye konuştu.
Arsuz Kaymakamı H. Hasan Gökpınar ve Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven de, hayırlı olması dileklerinde bulunarak Abacı Ailesi’ni kutladı.
Açılış kurdelesinin kesilmesi ile birlikte davetliler plazayı gezerek bilgi aldılar.
Anıl Şirketler Grubu Kurucusu Şekip Abacı, ve Anıl Abacı, yeni markanın modellerini protokol üyelerine tanıtımını yaparak davetliler araçları yakından inceledi.

Önceki İçerikPayas Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi Işıl Işıl
Sonraki İçerikİSTE 2022- 2023 YILI AKADEMİK YILINA MERHABA DEDİ
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.