Başkan Gül’ün hedefi “Gül gibi Belen”

Başkan Gül’ün hedefi “Gül gibi Belen” Başkan Gül’ün hedefi “Gül gibi Belen” Başkan Gül’ün hedefi “Gül gibi Belen” Başkan Gül’ün hedefi “Gül gibi Belen”

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, çalışmalarıyla ilçeye hayat vermeye devam ediyor.

Başkan Gül, vatandaşların istekleri doğrultusunda hayata geçirilen projeleri denetleyerek süreç hakkında bilgi sahibi oluyor ve çalışmaları komuta ediyor. İlçeye bağlı Cumhuriyet ve Bakras Mahalleleri’nde devam eden projeleri denetleyn Başkan Gül, ilçenin kronikleşen yol sorununa neşter vurmayı kararlı adımlarla sürdürüyor.

GÜL: TEK HEDEFİMİZ VATANDAŞIN MEMNUNİYETİ
Başkan Gül projelerle ilgili yaptığı açıklamada; “Cumhuriyet mahallemizde devam eden yaya yolu merdiven yapım çalışmamızı yerinde inceleyerek, personellerimize kolay gelsin dileklerimizi ilettik. Bakras mahallemizde devam eden yaya yolu taş kaplama çalışmamızı yerinde inceledik. Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından Bakras mahallemizde başlayan asfalt çalışmasını yerinde inceleyerek, çalışan arkadaşlara kolay gelsin dileklerimizi ilettik. Çalışmalarımız vatandaşlara ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kulandı.

Önceki İçerikÖZEL HASTANEDEN AYRILAN PROF.DR. ŞERİF YILMAZ, ENDOSKOPİ VE KOLONOSKOPİ UYGULAMALARINI TAM DONANIMLI MUAYENEHANESİNDE SÜRDÜRÜYOR
Sonraki İçerikİSDEMİR 52 YAŞINDA
Avatar photo
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.