ARİAD’TAN KAYMAKAM DEMİRYÜREK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ARİAD’TAN KAYMAKAM DEMİRYÜREK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİArsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri, yeni göreve başlayan İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek’e “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundular.
Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır beraberinde yönetim kurulu üyeleri Av. Kürşat Esen, Tuğba Kara, Akın Ceritbinmez, Nigar Özer, Erkin Polat, Süleyman Bölücü ve Ahmet Bilir’den oluşan heyetle birlikte yeni görev yeri olan İskenderun’a atanması ve göreve başlaması nedeniyle İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar dilediler.
Başkan Ağır, “Kentimize değerli bir bürokratın atanmış olduğunu görmekten son derece memnun olduk. Bölgemizin bir ferdi olan Sayın Kaymakamımız, eminiz ki İskenderun’a deneyimlerini de katarak çok değerli hizmetlerde bulunacaktır. Başarılar diliyorum.’’ Diye konuştu.
İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek de bu ziyaretten ötürü ARİAD Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Sıcak ve samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyaret hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Önceki İçerikASAŞ SPOR’DAN KIZ VOLEYBOL KURSU
Sonraki İçerikİSTE’DE BİR PROJEYE DAHA DESTEK GELDİ
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.