İSKENDERUN BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA BOYA DESTEĞİ

İSKENDERUN BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA BOYA DESTEĞİ İSKENDERUN BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA BOYA DESTEĞİ

İskenderun Belediyesi tarafından ilçedeki tüm okullara yeni eğitim sezonu başlamadan boya dağıtımı yapıldı. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, güçlendirme çalışması haricindeki toplam 100 okula, 760 teneke (20 kiloluk) olmak üzere toplam 16 ton boya dağıttıklarını açıkladı. Başkan Tosyalı, “Bütün okullarımıza talepleri doğrultusunda destek veriyoruz” dedi.

İskenderun Belediyesi eğitime destek çalışmaları kapsamında, ihtiyaç sahibi okullara talepleri doğrultusunda boya dağıtımı gerçekleştirildi. Belediyenin Garaj müdürlüğü bahçesinde gerçekleştirilen törende Başkan Tosyalı, binlerce teneke boyayı okul yöneticilerine teslim etti.

‘ONLAR BİZİM GELECEĞİMİZ’
Çocukları işaret ederek, “Onlar bizim geleceğimiz” diyen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Devletimizin geleceğinin yetiştirildiği yerler okullardır. Gençlerimizi nasıl yetiştirirsek, ülkemizin geleceği de onların başarılarıyla orantılıdır. Okullarımız pırıl pırıl olmalı. Bizde belediye olarak ilçemizde eğitim kalitesinin daha da yükselmesi için imkanlarınız ölçüsünde destek veriyoruz. Bu tür desteklerimiz devam edecek” dedi.

BAŞKAN TOSYALI’YA TEŞEKKÜR
İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Haytaz ise, yeni eğitim-öğretim yılına en iyi koşullarda başlanabilmesi için çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirtirken, ilçedeki 100 okula boya desteğinde bulunan Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür etti.
Başkan Fatih Tosyalı, belediyeye ait araçlarla tüm boyaların okullara teslim edileceğini aktardı.

iskenderunhaber
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.