Gözde Cerrahi Tıp Merkezinde Beslenme ve Diyet Uzmanı Hayriye Kökeş Divlim Hasta Kabulüne Başladı

Bölgemizde alanında öncü kuruluşlardan olan Gözde Cerrahi Tıp Merkezi her geçen gün kadrosunu genişleterek büyüyor ve emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Gözde Cerrah Tıp merkezinde Beslenme ve Diyet Uzmanı Hayriye Kökeş Divlim, hasta kabulüne başladı.

Gözde Cerrahi Tıp Merkezi kadroları ile çalışmaktan büyük onur ve mutluluk duyduğunu belirten Beslenme ve Diyet Uzmanı Hayriye Kökeş Divlim, “19 Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesinde Lisans eğitimimi tamamladım. Eğitime katkı olarak ve kendimi geliştirmek açısından bir çok seminer ve sunumlara katıldım. Şu an Gözde Cerrahi Tıp Merkezinde hasta kabulüne başlamış bulunmaktayım. Sağlıklı günler dilerim” dedi.

Gözde Cerrahi Tıp Merkezinde Beslenme ve Diyet Uzmanı Hayriye Kökeş Divlim Hasta Kabulüne Başladı Gözde Cerrahi Tıp Merkezinde Beslenme ve Diyet Uzmanı Hayriye Kökeş Divlim Hasta Kabulüne Başladı Gözde Cerrahi Tıp Merkezinde Beslenme ve Diyet Uzmanı Hayriye Kökeş Divlim Hasta Kabulüne Başladı

Önceki İçerikHak-İş Konderasyonu Hatay İl Başkanı ve Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngörden Kongre Değerlendirmesi
Sonraki İçerikQUA Granite’ten 90 dakikada Hızlı ve Seri Üretim
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.