İTSO Başkanı Yılmaz’dan GHO A Gayrimenkul Ofis ve Danışmanlığa Ziyaret

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, şehrimizde Gayrimenkul alanında hizmet veren GHO A Gayrimenkul Ofis ve Danışmanlık yetkililerini ziyaret etti.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, her fırsatta üyeleri ziyaret ediyor, sorunları yerinde dinliyor ve çözüm yolları arıyor.
GHO A Gayrimenkul Ofis sahibi Ali Kunt, Gayrimenkul Danışmanı Özlem Yazar, müdür Nagihan Bıyıklı ve personelleri İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ‘ı nezaketle karşıladılar.
GHO A Gayrimenkul yetkilileri de ziyaretten ötürü memnuniyetlerini dile getirdiler. İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, bölgemizdeki inşaat ve gayrimenkul piyasasındaki son durum hakkında GHO A Gayrimenkul yetkililerinden bilgiler aldı.
Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, bölge ve ülke ekonomisinin yanı sıra inşaat sektörü ve gayrimenkul piyasasındaki son gelişmeler değerlendirildi.

İTSO Başkanı Yılmaz’dan GHO A Gayrimenkul Ofis ve Danışmanlığa Ziyaret İTSO Başkanı Yılmaz’dan GHO A Gayrimenkul Ofis ve Danışmanlığa Ziyaret İTSO Başkanı Yılmaz’dan GHO A Gayrimenkul Ofis ve Danışmanlığa Ziyaret İTSO Başkanı Yılmaz’dan GHO A Gayrimenkul Ofis ve Danışmanlığa Ziyaret

Önceki İçerikLiselere Giriş Sınavı Yerleri Açıklandı
Sonraki İçerikHoşgeldin Haziran! Elektrik ve doğal gaza zam geldi!
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.