İTSO Başkanı Yılmaz’dan GHO A Gayrimenkul Ofis ve Danışmanlığa Ziyaret

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, şehrimizde Gayrimenkul alanında hizmet veren GHO A Gayrimenkul Ofis ve Danışmanlık yetkililerini ziyaret etti.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, her fırsatta üyeleri ziyaret ediyor, sorunları yerinde dinliyor ve çözüm yolları arıyor.
GHO A Gayrimenkul Ofis sahibi Ali Kunt, Gayrimenkul Danışmanı Özlem Yazar, müdür Nagihan Bıyıklı ve personelleri İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ‘ı nezaketle karşıladılar.
GHO A Gayrimenkul yetkilileri de ziyaretten ötürü memnuniyetlerini dile getirdiler. İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, bölgemizdeki inşaat ve gayrimenkul piyasasındaki son durum hakkında GHO A Gayrimenkul yetkililerinden bilgiler aldı.
Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, bölge ve ülke ekonomisinin yanı sıra inşaat sektörü ve gayrimenkul piyasasındaki son gelişmeler değerlendirildi.

İTSO Başkanı Yılmaz’dan GHO A Gayrimenkul Ofis ve Danışmanlığa Ziyaret İTSO Başkanı Yılmaz’dan GHO A Gayrimenkul Ofis ve Danışmanlığa Ziyaret İTSO Başkanı Yılmaz’dan GHO A Gayrimenkul Ofis ve Danışmanlığa Ziyaret İTSO Başkanı Yılmaz’dan GHO A Gayrimenkul Ofis ve Danışmanlığa Ziyaret

Önceki İçerikLiselere Giriş Sınavı Yerleri Açıklandı
Sonraki İçerikHoşgeldin Haziran! Elektrik ve doğal gaza zam geldi!