HATAY KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİN’DEN HGC İSKENDERUN TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARE

Hatay Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Reşat Kayman, Başkan Vekili Zeynep Çiğdem Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Hatay Gazeteciler Cemiyeti, İskenderun Temsilciliğini ziyaret ettiler.

Hatay Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Reşat Kayman, yaptığı ziyaret ’de şunları ifade etti ‘’Gerçekten çok güzel ve kaliteli bir kent konseyi Gençlik Meclisi oluşturduk. Gençlerin birbirine, küçüklerine ve büyüklerine rol model olmalarını istiyoruz.
Burada en büyük sorumluluk bizlere düşüyor. Kent Konseyi Gençlik Meclisi her zaman çok önemlidir, çünkü kentte yaşayan gençlerin kamuyla olan ilişkilerinde adeta bir köprü vazifesi görmektedir. Biz de burada hep birlikte kentli olmanın sorumluluğunu, bilincini ve gerekliliklerini yerine getireceğiz. Hepimizin görevleri ve sivil topluma karşı borcumuz var. Bu borcu hep birlikte ödeyeceğiz dedi.
Kayman, kentimizi tanıtmak ve etkinlikler yapma noktasın’ da HBB Başkanımız Lütfü SAVAŞ, bize daima destek oldu.
Örneğin Hassa’nın bir köyüne kütüphane İmkânsız koşullarda okuyan öğrencilere kıyafet desteği Sempozyumlar düzenlenmesi Dünya çöp toplama gününde çöp toplama gibi etkinliklerde bulunduk.
Önümüzde ki süreçte ise bir çocuk festivali yapmayı planlıyoruz, tüm bunları yaparken öncü ve örnek olma noktasında Hatay’ı bir bütün olarak ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz şeklinde konuştu.

HGC İskenderun Temsilciliği üyeleri ile Kent Konseyi Gençlik Meclisi günün anısına bir fotoğraf çektirerek ziyareti sonlandırdılar.

HATAY KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİN’DEN  HGC İSKENDERUN TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARE HATAY KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİN’DEN  HGC İSKENDERUN TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARE

Önceki İçerikİskenderun’lu gençler Anıtkabir’e ve Eskişehir’e hayran kaldılar!
Sonraki İçerikMARMELAT’IN BİR GÜNÜ İSKENDERUN’DA
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.