İSKENDERUN BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ’NDEN, İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GIDA YARDIMI

İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Yönetimi, Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine bir nebze katkıda bulunmak amacıyla içerisinde gıda maddelerinin bulunduğu paket hazırladı.
İskenderun Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal ile birlikte dernek lokalinde bir araya gelerek dayanışma ikliminin her yere yayıldığı mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileler için kendilerinin de hazırlamış olduğu gıda maddelerinden oluşan bir paketleri hak sahiplerine ulaştırma çalışmaları başlattığını duyurdu.
Dernek binasında hazırlanan içerisinde çeşitli gıda maddeleri bulunan malzemeleri tek tek paketleyen Beşiktaşlılar Derneği Yönetimi, ihtiyaç sahibi ailelere teslim ediliyor.
Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Sedat Uysal, şanlı ve köklü geçmişe sahip Siyah-Beyazlı kulübün sadece futbolla ilgilenmediğini ifade ederek “Tüm sosyal sorumluluk projelerinde de ön plana çıkarak birliğimizin ve kültürümüzün yaşamasına katkı sağlıyor” dedi.

İSKENDERUN BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ’NDEN, İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GIDA YARDIMI İSKENDERUN BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ’NDEN, İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GIDA YARDIMI

Önceki İçerikHatay’da yaşlı nüfus 133 bin 536 kişi oldu
Sonraki İçerikBEBEKLERDE KULAK ŞEKİL BOZUKLUKLARI TEDAVİSİ NASIL YAPILIR?
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.