skenderun’da faaliyet gösteren reklamcıların bir araya gelerek oluşturdukları “İskenderun Reklamcılar Birliği (İSREB)” ‘Birlikten kuvvet doğar’ sloganı ile her geçen gün güçlenerek büyümeye devam ediyor.
İSREB üyeleri her geçen gün zorlaşan piyasa koşulları, ekonomik olumsuzluklar, personel yetersizliği, ham madde tedariği, artan yüksek maliyetler ve sektörün sorunlarını konuşmak için bir araya geldiler. Desen Reklam’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya İz reklam, Bülent reklam, Martı reklam, Reklam Store, İskenderun reklam, Art reklam, Sever reklam, Pehlivan reklam, Nar Reklam, Maya reklam, Çizgi reklam, BG Media&Technology, Sarp reklam, Mood Reklam ve Tolga Medya’nın yöneticileri katıldı.