İTSO Yönetiminden Uzman Diş Hekimi Emre Sönmezateş’e Hayırlı Olsun Ziyareti

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz aylarda şehrimizde sağlık sektöründe hizmet vermeye başlayan Uzman Diş Hekimi Emre Sönmezateş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Bölgemizde Uzman Diş Hekimleri arasında yer alan bilgi, birikim ve tecrübesi ile hastalarına hizmet veren estetik diş tedavisinde de hasta kabulüne başlayan Uzman Diş Doktoru Emre Sönmezateş’i Karaağaç Konarlı Mahallesindeki Muayenesinde ziyaret eden İTSO yönetimi hayırlı işler temennisinde bulundular.
Son derece geniş ve ferah bir muayenede modern cihazlar ve deneyimli ekibi ile hizmet veren Emre Sönmezateş, ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirdi.
Uzman Diş Doktoru Emre Sönmezateş’in ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Başkan Yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, Yönetim Kurulu Üyeleri Müfit Tennioğlu, Raşit Özyurt yer aldı.

İTSO Yönetiminden Uzman Diş Hekimi Emre Sönmezateş’e Hayırlı Olsun Ziyareti İTSO Yönetiminden Uzman Diş Hekimi Emre Sönmezateş’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Önceki İçerikİSKENDERUN BELEDİYESİNDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEVİNCİ
Sonraki İçerikEMNİYET MÜDÜRÜ GÜNEŞ’TEN EROL AKINA HAYIRLI OLSUN ZİYARTİ
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.