İTSO Başkanı Yılmaz Üye Ziyaretlerine Devam Ediyor

“Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumları Ziyaret Edildi
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Genel Sekreter Figen Gül Dönmez, üye ziyaretleri kapsamında, Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumlarını ziyaret ettiler.

Pamuk Kreş’in Kurucu müdürü Selma Türkoğlu, ve Hatay Özel Anaokulları ve Kreşleri Derneği (ÖZAK-DER Başkanı Levent Erdem, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Genel Sekreter Figen Gül Dönmez’i kapıda karşılayarak, ziyaretten ötürür memnuniyetlerini dile getirdiler.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ziyarette yaptığı konuşmasında; “Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumu Müdürümüz Selma Türkoğlu hanımefendi, odamız üyesi aynı zamanda meslek komite üyemizdir. İTSO olarak fırsat buldukça üyelerimizi ziyaret ediyor, sorunlarını dinliyor, çözüm yolları arıyoruz. Ana sınıfı öncesi kreşe gelen bu yavrularımızın eğitiminde göstermiş olduğunuz fedakârlıktan dolayı sizleri tebrik ediyor başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.
Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumu Müdürü Selma Türkoğlu ise, ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirerek, eğitim öğretimde yaşanan genel konular ve kreşlerin genel durumları hakkında bilgiler verdi.

İTSO Başkanı Yılmaz Üye Ziyaretlerine Devam Ediyor

Önceki İçerikYeni Yılın İlk Cuma Gecesinde Denizciler Çamlık Camisinde, Camiler Doldu Taştı
Sonraki İçerikTescilli Döner ‘piton döner’ farkını yaşayın
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.