EKSPER FİLTRE 10. YILINI EMEKÇİLERLE BİRLİKTE KUTLADI

“Emeğe Saygı Duyan Emekçi Patron Çalışanları ile 10. Yıl Coşkusunu Yaşadı”

Bölgemizde 10 yıldan bu yana faaliyet gösteren Eksper Filtre Kuruluşunun 10.yılı ve yeni yılı emekçi çalışanları ile birlikte kutladı.
Bölgemize Filtre sektöründe faaliyet gösteren Eksper Filtre çalışanları ile çok zorlu bir süreçte bu günlere gelmenin haklı gururunu yaşıyor.

Önceki yıl Belen-İskenderun Arsuz Nardüzü bölgesinde meydana gelen Orman yangınında fabrikalarının bir bölümü yanmasına rağmen, bu süreci çalışanları ve ortakları ile birlikte azim ve gayretle daha çok çalışarak atlatan Eksper Filtre Yönetimi geleceğe umutla bakıyor.
Eksper Filtre Yönetimi hafta sonu özel bir restaurantta çalışanları ile birlikte hem yeni yıl hem de 10. Yıllarını kutladılar.
Gecede bir konuşma yapan Eksper Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriye Dokumacı, “Ben de sizler gibi emekçiyim ve emeğin ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Çok zorlu süreçlerden geçtik Ama yılmadan birlik ve beraberlik içerisinde bu günlere geldik. Temennimiz 2022 yılının tüm çalışanlarımız ile birlikte daha iyi bir yıl olmasıdır. Bu vesile ile şahsım ve yönetim kurulu üyelerim Uğur Dokumacı, Savaş Tatlı, Ali Çapar ve Aytaç Çapar olmak üzere tüm emekçi çalışanlarımıza nice 10. Seneler ve mutlu yıllar diliyorum. Hep birlikte azim ve gayretle çalışarak, daha iyi yerlere gelmeyi arzu ediyor, hepinize iyi eğlenceler ve nice seneler diliyorum” dedi.
Eksper Filtre yönetimi tarafından fabrikanın kuruluşunun 10. Yılı ve Yeni yıl kutlamasında emekçiler, gece boyunca canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.
Eksper Filtre Çalışanları, gecenin organizasyonunda emeği geçen fabrika yönetimine teşekkür ettiler.

EKSPER FİLTRE 10. YILINI EMEKÇİLERLE BİRLİKTE KUTLADI EKSPER FİLTRE 10. YILINI EMEKÇİLERLE BİRLİKTE KUTLADI EKSPER FİLTRE 10. YILINI EMEKÇİLERLE BİRLİKTE KUTLADI EKSPER FİLTRE 10. YILINI EMEKÇİLERLE BİRLİKTE KUTLADI EKSPER FİLTRE 10. YILINI EMEKÇİLERLE BİRLİKTE KUTLADI EKSPER FİLTRE 10. YILINI EMEKÇİLERLE BİRLİKTE KUTLADI

Önceki İçerikİSKENDERUN VE ARSUZ’DA EXPO’21 HATAY KORTEJİ
Sonraki İçerikZadem Markasıyla Katmerci Bülent Usta Sizleri Bekliyor
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.