Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Feyezan Kanalı Çevresi Daha Güzel Hale Gelecek

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Feyezan Kanalı ve çevresinin daha modern ve daha güzel hale geleceğini belirtti.
DSİ 6.Bölge Müdürü Köksal Buğra Çelik, Bölge Müdür Yardımcıları ve ilgili Şube Müdürleri, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti.
PROJE SON AŞAMADA
Gerçekleşen ziyaret ile ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Konuklarımız ile Feyezan Kanalı içi ve çevresinde yapılacak olan düzenleme ve peyzaj çalışmalarını hakkında fikir alışverişinde bulunduk. DSİ heyeti ayrıca Feyezan Kanalında incelemelerde bulundu. DSİ bu konuda büyük destek veriyor” dedi.

Başkan Tosyalı,” Kamu kurum ve kuruluşları ile sürekli iletişim halindeyiz. Halkımıza en iyi hizmeti verme noktasında birçok çalışmayı birlikte gerçekleştiriyoruz. Eski bağlama adı ile anılan mevkiiden denize doğru devam edecek proje ile feyezan kanalı ve çevresi son derece güzel bir görünüme kavuşacak. Her şey İskenderun için “şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Feyezan Kanalı Çevresi Daha Güzel Hale Gelecek

Önceki İçerikUKOME KASIM AYI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Sonraki İçerikHATAY VE GİRNE KARDEŞ ŞEHİR OLDU
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.