Psikolog Çağla Çekirge Farklı Uzmanlık Alanlarıyla Sizi Grup Sohbetine Davet Ediyor

Psikolog Çağla Çekirge Farklı Uzmanlık Alanlarıyla İskenderun’da Hizmet vermeye başladı.

Eğer şu an buradaysan bir şeyler yolunda gitmiyor demektir. Burada olma sebebin minik bir çocuğun kalbi ise ben kendi adıma teşekkür etmek isterim. Çünkü Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘tüm ümidim gençliktedir’ cümlesinde de dediği gibi günümüzün çocuklarının yani geleceğin gençlerinin ayaklarının ne kadar sağlam ve emin adımlarla atmasını sağlarsak ülkeye yararlı, çevresine duyarlı ama en önemlisi kişisel mutluluğu tatmış bireyler yetiştirmeye katkı sağlamış olacağız.

Burada olma sebebin kendin ise ( genç, yetişkin, yaş almış ama yaşlanmamış:) ilişkinde başarısız hissediyor olabilirsin, işinde güvensiz hissediyor olabilirsin, kalabalıkken yalnız hissediyor da olabilirsin, sınav kaygısı yaşıyor olabilir ya da belki de anne olacaksın ve herkesin mutlu olmaya zorladığı ama içten içe en zor günlerini de geçiriyor olabilirsin. Her ne kadar şu an telaşlı ve huzursuz olsan da önce sakinleşerek her şeye çözüm bulabileceğimizi unutma. Yolculuğumuzda birlikte hareket edecek görmekten korktuğun, kaçındığın noktaları birlikte fark edecek, emin adımlarla hayata atılmayı hedefleyeceğiz. Üzülme geçti artık, ben yanındayım.

Daha önce İskenderun Adliyesinde de mağdur çocuk, suça itilmiş çocuk, velayet davalarında bulunan Psikolog Çağla Çekirge şu an kendi ofisinde çocuklarda öfke kontrol, karşıt gelme, teknoloji bağımlılığı ve okul problemleri ile ilgileniyor.

Psikolog Çağla, aynı zamanda sizleri 5 çayı tadında sohbetlere davet ediyor. İster kendi arkadaşlarınızla ister bireysel olarak katılacağınız grup sohbetlerinde çayınızı, psikolog eşliğinde hayata dair birçok konuyu konuşurken içmek isterseniz Şehitpamir Cd. Palmiye Ecz üstü psikolog Çağla Çekirge ofisine uğrayabilirsiniz.

Adres: Savaş Mh. Şehitpamir Cd. Bina No: 34 Kat:4 / Palmiye Ecz. Üstü İskenderun/HATAY

Telefon : 0546 192 20 22

İnstagram :www.instagram.com/terapiikoltugu/

Web : www.caglacekirge.com.tr/

Psikolog Çağla Çekirge Farklı Uzmanlık Alanlarıyla Sizi Grup Sohbetine Davet Ediyor Psikolog Çağla Çekirge Farklı Uzmanlık Alanlarıyla Sizi Grup Sohbetine Davet Ediyor Psikolog Çağla Çekirge Farklı Uzmanlık Alanlarıyla Sizi Grup Sohbetine Davet Ediyor Psikolog Çağla Çekirge Farklı Uzmanlık Alanlarıyla Sizi Grup Sohbetine Davet Ediyor Psikolog Çağla Çekirge Farklı Uzmanlık Alanlarıyla Sizi Grup Sohbetine Davet Ediyor Psikolog Çağla Çekirge Farklı Uzmanlık Alanlarıyla Sizi Grup Sohbetine Davet Ediyor Psikolog Çağla Çekirge Farklı Uzmanlık Alanlarıyla Sizi Grup Sohbetine Davet Ediyor Psikolog Çağla Çekirge Farklı Uzmanlık Alanlarıyla Sizi Grup Sohbetine Davet Ediyor Psikolog Çağla Çekirge Farklı Uzmanlık Alanlarıyla Sizi Grup Sohbetine Davet Ediyor

Önceki İçerikHatay Geneli Haftasonu Elektriklerin Kesik Olacağı Yerler Açıklandı
Sonraki İçerikDAVULLU ZURNALI TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.