Gözde Cerrahi Tıp Merkezinde Deneyimli Doktorlar, Göz Kamaştırıyor

Op.Dr.Kuştarbek Ergaşev (Göz Hastalıkları Uzmanı) Hasta Kabulüne Başladı

Gözde Cerrahi Tıp Merkezi hastalarına gözü gibi bakarken, kadrosunu da her geçen gün genişletiyor ve alanında uzman ve deneyimli doktorlarla güçlendiriyor.
Gözde Cerrahi Tıp Merkezinde, Op.Dr.Kuştarbek Ergaşev (Göz Hastalıkları Uzmanı) Hasta Kabulüne Başladı.
Op.Dr.Kuştarbek Ergaşev Kimdir?
Kırgızistanda doğdum. İlk ve lise öğrenimimi Andrey Gubkin Lisesi’nde tamamladım. 2007 yılında kazandığım Kırgız Tıp Akademisi’nden 2013 yılında mezun oldum. Türkiye’de 2015 yılında denklik sınavı kazandım. 2016 yılı Temuz ayında Nisan-2016 Tıpta Uzmanlık Sınav ile yerleştığım Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda 2020 de uzmanlığımı tamamladım. Bursa Osmangazi Göz Hastanesinde 2021 yılına kadar çalıştım.
İleri seviyede Rusça orta seviyede İngilizce dil bilgim var.
Katarakt hastalığında FAKO ameliyatı, görme kusuru olanlarda(miyop, hipermetrop ve astigmat) Excimer laser tedavisi, göz kanal tıkanıklığında External DCR ameliyatı, şaşılık, göz kapak (ptozis- kapak düşüklüğü, entropion- göz kapağının içe dönmesi, ektropion- göz kapağını dışa dönmesi, blefaroplasti) ameliyatlarını ve tıbbi retina tedavisin yapıyorum.
Gözde Cerrahi Tıp Merkezi Yönetimi de kadroya yeni katılan doktorlarına hoş geldiniz diyerek, başarılar dilediler.

Gözde Cerrahi Tıp Merkezinde  Deneyimli Doktorlar, Göz Kamaştırıyor Gözde Cerrahi Tıp Merkezinde  Deneyimli Doktorlar, Göz Kamaştırıyor Gözde Cerrahi Tıp Merkezinde  Deneyimli Doktorlar, Göz Kamaştırıyor

Önceki İçerikKaşlarınıza Köklü Bir Bakım ve Etkili Bir Değişim
Sonraki İçerikTürkiye’nin Dört bir Tarafından Gelen Esnaflar Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya Teşekkür Etti
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.