Ece AKAR Artık Okula Gidebilecek

İskenderun İsmet İnönü ortaokulu 7. sınıf öğrencisi olan ve yürüme engelli olduğu için okula gidip gelmekte zorlanan Ece AKAR için İskenderun ilçe emniyet müdürü Nevzat GÜNEŞ önderliğinde İskenderun ilçe emniyet müdürlüğünde görevli polisler arasında para toplanarak elektrikli bisiklet alındı.

İlce emniyet müdürlüğüne getirilen Ece AKAR, polislerin kendisine yapmış olduğu bu sürpriz karşısında mutluluktan gözleri doldu. İlce Emniyet Müdürü Nevzat GÜNES’in eşi Sevda GÜNEŞ hanımefendinin de yalnız bırakmadığı Ece AKAR; “polis abilerime çok teşekkür ederim, iyiki varsınız” dedi. Ece AKAR’ın annesi Sevda AKAR ‘da “ben Ece’yi okula götürürken çok zorlanıyordum, çok teşekkür ederim, iyiki varsınız” dedi. Emniyet Müdürü Nevzat GÜNEŞ “Sen bizim canımızsın, bu bisikletle okuluna gidip geleceksin, okuyup bu vatana hayırlı bir evlat olacaksın, sana güveniyorum, sen bizim bir kızımızsın artık” ifadelerini kullandı. Emniyet teşkilatı olarak her fırsatta yardıma ihtiyacı olan herkese elinden geleni esirgemeyen Nevzat GÜNEŞ, polisin sosyal yardım görevinin bilincinde olan bir emniyet müdürü olarak bir çocuğumuzun daha yüzünü güldürdü.

Ece AKAR Artık Okula Gidebilecek Ece AKAR Artık Okula Gidebilecek Ece AKAR Artık Okula Gidebilecek Ece AKAR Artık Okula Gidebilecek Ece AKAR Artık Okula Gidebilecek

Önceki İçerikİlkbahar-Yaz Dönemi Operasyonları Tamamlandı
Sonraki İçerikElektrik satış fiyatlarıyla ilgili açıklama
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.