KARAAĞAÇ SAHİL YÜRÜYÜŞ YOLU’NUN 2. ETAP ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Arsuz Belediyesi, Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolu’nun devamı olan, 2. Etap çalışmalarına başladı.
Karaağaç Sahi Yürüyüş Yolu’nun devamı olan ve 2 km’lik uzunlukta olacak yürüyüş yolunun çalışmalarına başlandı. Yapımı tamamlanan ilk etabın ardından 2. Etap için çalışmalarını sürdüren Arsuz Belediyesi, yapılan hazırlıkların ardından 2. Etap çalışmalarını gerçekleştiriyor.
Mahallesi sakinleri ve ilçeye gelen vatandaşların deniz kenarında yürümeleri ve denizden yararlanabilmeleri için bu çalışmaların gerçekleştiğini belirten Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “ İlk etabını tamamladığımız Karaağaç Sahil Yürüyüş ve Bisiklet Yolumuzun 2. Etabına başladık. 2. Etap çalışmalarımız 2 km bir alanı kapsamaktadır. Amacımız vatandaşlarımızın ve ilçemize gelen misafirlerimizin deniz kenarında sevdikleri ve aileleri ile yürümeleri, güzel vakit geçirmeleri ve denize sorunsuz bir şekilde girmeleri. Karaağaç, Nardüzü Mahallelerimize ve Arsuzumuza hayırlı olmasını diliyorum,” dedi.

KARAAĞAÇ SAHİL YÜRÜYÜŞ YOLU’NUN 2. ETAP ÇALIŞMALARI BAŞLADI KARAAĞAÇ SAHİL YÜRÜYÜŞ YOLU’NUN 2. ETAP ÇALIŞMALARI BAŞLADI KARAAĞAÇ SAHİL YÜRÜYÜŞ YOLU’NUN 2. ETAP ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Önceki İçerikÜROLOJİK KANSERLERDE ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIYOR
Sonraki İçerikAdana Emniyetinden Rekor Yakalama
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.