BAŞKAN TOSYALI, HİJYEN SETİ DAĞITIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Pandemiye karşı tedbirleri elden bırakmamak gerektiğini belirtti.
İskenderun Belediyesi farklı mahallelerde hijyen seti dağıtımlarını sürdürüyor.
Ekiplerin farklı bölgelerde dağıtımlara devam ettiğini belirten Başkan Tosyalı,” Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, Karayılan, Azganlık, Bekbele, Denizciler, Sarıseki, Modern, Yunus Emre ve Sakarya, Dumlupınar ve Muradiye bölgesinde hijyen seti dağıtımlarına devam ediyor. Dağıtımlarımız diğer mahallelerde de devam edecek” dedi.
TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAYALIM
Başkan Tosyalı, ”Vatandaşlarımızdan maske ve mesafe kurallarına uymalarını ve kişisel hijyene dikkat etmelerini bir kez daha rica ediyoruz. Halkımızın sağlığı her zaman birinci önceliğimiz olmaya devam edecek. Tüm hemşerilerime sağlıklı günler diliyorum. Diğer yandan ise dezenfeksiyon çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

BAŞKAN TOSYALI, HİJYEN SETİ DAĞITIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR BAŞKAN TOSYALI, HİJYEN SETİ DAĞITIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR BAŞKAN TOSYALI, HİJYEN SETİ DAĞITIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR BAŞKAN TOSYALI, HİJYEN SETİ DAĞITIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR BAŞKAN TOSYALI, HİJYEN SETİ DAĞITIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR BAŞKAN TOSYALI, HİJYEN SETİ DAĞITIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR BAŞKAN TOSYALI, HİJYEN SETİ DAĞITIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR BAŞKAN TOSYALI, HİJYEN SETİ DAĞITIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR BAŞKAN TOSYALI, HİJYEN SETİ DAĞITIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Önceki İçerikVira Bismillah Diyen Balıkçılar Denize Açıldı
Sonraki İçerikBAŞARILI SPOR ADAMI FATİH TOLUYAĞ İSKENDERUNSPOR’DA
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.