Katmerci Zadem Bülent Usta Sizleri Bekliyor

KATMERCİ ZADEMDE KATMER YEMENİN TADINA DOYUM OLMUYOR

İskenderun’da Tek olan ve başka şubesi olmayan Gaziantep’li Katmerci Zadem Bülent Ustanın ellerinde şekillenen Katmer Tatlısı başta olmak üzere diğer tatlı ve pasta çeşitleri imalattan halka taze, sağlıklı pandemi kurallarına uygun olarak maske-mesafeler de dikkate alınarak son derece hijyenik bir şekilde müşterilerin hizmetine sunuluyor.

Primall AVM Otopark karşısında estetik ve modern şekilde tasarlanan iş yerine el emeği göz nurunu koyan Katmerci Zadem Bülent Özçevik, yaptığı acıkmasında; “ iş yerimizde günlük Katmer Tatlısının yanı sıra Poğaça, simit, su böreği, Küt Böreği, Milföy böreği ve pasta çeşitleri ile hizmet veriyoruz. Vatandaşlarımızın en mutlu ve özel günleri için toplu siparişlerde alınarak ekibimizle birlikte büyük bir titizlikle hazırlanarak müşterilerimize sunmaktayız” dedi.

İskenderun ve bölge halkına Katmer Tatlısını sevdiren Katmerci Zadem Bülent Usta, ile yaptığımız özel röportajda mesleği ile ilgili bilgiler verdi:
“Öncelikle Her İşte Dürüstlük ve İşini Sevmek Önemlidir”
1977 Gaziantep Şahinbey doğumluyum. Bu mesleğe 1986 yılında Gaziantep Akşam Simitte başladım. Öncelikle her işte dürüstlük ve işini sevmek önemlidir. Ben de işimi severek yaptığım için 23 yıl Akşam simitte devam ettim. Daha sonar İstanbul’da Kaşıbeyaz Restaurantta başladım ve daha sonra kendi iş yerimizi açmaya karar verdim.

Evet bir Antepli olarak neden İskenderun! Çünkü İskenderun’u seviyorum ve daha önce yaptığım ürünlerimin tadına bakan İskenderunlu vatandaşlarımızın bu tatlılardan bize de lazım demeleri üzerine benim de çok sevdiğim bir şehir olduğu için İskenderun’u seçtim. Sizlere daha lezzetli ve daha iyi hizmet verebilmek için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Lezzetin adı Katmerin en kalitelisini tadan müşterilerimizden aldığımız destekle her geçen gün daha da büyüyor ve güçleniyoruz.
Bizlere güvenen İskenderun halkımıza sonsuz teşekkür ediyor ve Primall AVM Otopark karsındaki iş yerimize müşterilerimizi bekliyoruz” dedi.

Katmerci ZADEM Bülent Usta
Numune Mah. Doktor Sadık Ahmet Cad. No:31/A
Tel: 0537 313 56 66
Primall AVM Otopark Karşısı İskenderun

Katmerci Zadem Bülent Usta Sizleri Bekliyor Katmerci Zadem Bülent Usta Sizleri Bekliyor Katmerci Zadem Bülent Usta Sizleri Bekliyor Katmerci Zadem Bülent Usta Sizleri Bekliyor Katmerci Zadem Bülent Usta Sizleri Bekliyor Katmerci Zadem Bülent Usta Sizleri Bekliyor Katmerci Zadem Bülent Usta Sizleri Bekliyor Katmerci Zadem Bülent Usta Sizleri Bekliyor Katmerci Zadem Bülent Usta Sizleri Bekliyor

Önceki İçerik6 Eylül Öncesi 81 il millî eğitim müdürü ile toplantı yapıldı
Sonraki İçerikHatay İl Hıfzıssıhha Kurulu Yeni Kararlarını Açıkladı
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.