Dillere Destan Düğünde Genç Çiftler HAYAT Buldu

Mali Müşavir L. Hayat ve Eczacı Kemal Felah çiftinin oğlu Dr.Ender Emin Felah Mali Müşavir adayı olan Aslı Balcı ile bir ömür boyu sürecek mutluluğa ilk adımı attılar.

İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Onursal Başkanı Alaaddin Özbülbül ve Yönetim Kurulu üyeleri, Yeminli Mali Müşavir Zafer Kutlu genç çiftlerle bu mutlu günde birlikte oldular.
Gece boyunca müzik, dans gösterileri, Urfa Sıra geceleri çiğ köfte ziyafeti ve yemekli olarak kusursuz gerçekleşen düğün gecesinde genç çiftlerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
Şehrimizin sevilen ve başarılı Mali Müşavirlerinden L.Hayat ve Kemal Felah çifti ise, böylesi anlamlı ve mutlu günlerinden kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlara teşekkür ederken, tarifi mümkün olmayan bu mutluluğu tüm anne ve babaların yaşaması temennisinde bulundular.
Gece Yaş pasta kesimi ve havai fişek gösterileri ile son buldu.
Bizlerde Genç çiftlere Ömür boyu mutluluklar diliyoruz

Dillere Destan Düğünde Genç Çiftler HAYAT Buldu Dillere Destan Düğünde Genç Çiftler HAYAT Buldu Dillere Destan Düğünde Genç Çiftler HAYAT Buldu Dillere Destan Düğünde Genç Çiftler HAYAT Buldu Dillere Destan Düğünde Genç Çiftler HAYAT Buldu Dillere Destan Düğünde Genç Çiftler HAYAT Buldu Dillere Destan Düğünde Genç Çiftler HAYAT Buldu Dillere Destan Düğünde Genç Çiftler HAYAT Buldu

Önceki İçerikGÜNGÖR; BASIN MENSUPLARI TOPLUMSAL KALKINMANIN VE DEMOKRASİNİN OLMAZSA OLMAZIDIR
Sonraki İçerikLGS Sonuçları Açıklandı
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.