GÜNGÖR; BASIN MENSUPLARI TOPLUMSAL KALKINMANIN VE DEMOKRASİNİN OLMAZSA OLMAZIDIR

Demokrasi tarihimizde, ülkemizin kalkınmasında, gelişmesinde ve toplumsal bilinçlenmede öncü rol oynayan basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı tebrik ediyorum.

Ülkemizdeki basın emekçilerinin haber alma ve yayma konusunda her türlü etkiden uzak bir şekilde, daha özgür ve bağımsız bir çalışma prensibini benimsenmesinin ülkemiz demokrasisinin gelişimine büyük katkı sağlayacağı inancını taşıyorum.

Halkı bilgilendirme ve bilinçlendirme gibi kutsal bir görevi ifa eden basın mensuplarının yerli ve milli bir bilinçle, hiçbir kişi yada kurumun çıkar ve menfaatini gözetmeden bu kutlu mesleği yapmaları ise ülkemizin geleceği açısından büyük önem taşımaktadır.

Ekonomik olarak zorlu şartlar altında çalışan özellikle yerel medyadaki emekçilerin desteklenmesi ise üzerinde durulması gereken ayrı bir konudur.

Bu duygu ve düşüncelerle basın mensuplarının bu anlamlı günlerini kutluyor, bugünün yazılı ve görsel medyadaki emekçiler açısından daha güzel bir dönemin kapılarını aralamasını temenni ediyorum dedi.

GÜNGÖR; BASIN MENSUPLARI TOPLUMSAL KALKINMANIN VE DEMOKRASİNİN OLMAZSA OLMAZIDIR

Önceki İçerikSavaş: “Seçilecek Cumhurbaşkanı Ülkemizin Menfaatleri Çerçevesinde Uluslararası Hukuka, Anlaşmalara Ve İnsan Haklarına Saygılı Olmalı” Dedik
Sonraki İçerikDillere Destan Düğünde Genç Çiftler HAYAT Buldu