İskenderun’a Yeni Millet Bahçesi Yapılıyor

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı yaptığı açıklamada, Millet Bahçesi projesinin 27 Eylül 2021 tarihinde yapılacağını belirtti.

Millet Bahçesi’nin İskenderun’un yanı sıra bölge insanına da hitap edeceğini ifade eden Başkan Tosyalı, “İskenderun Millet Bahçesi sosyal donatıları ile yeni bir yaşam merkezi olacak. İçerisinde sosyal donatılar, yürüyüş yolları, kafeterya, spor sahaları ,çiçek bahçeleri, biyolojik gölet, piknik alanı, çocuk oyun alanları, koşu ve bisiklet parkuru gibi bir çok aktivitelerin yapılacağı alanlar yapılacak” dedi.

Belediye Başkanı Tosyalı, “Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ‘a ve projenin her aşamasında büyük katkıları olan AK Parti Hatay Milletvekilimiz Sayın Abdulkadir Özel’ e, İskenderunlu hemşerilerimiz adına teşekkür ediyorum. Şehrimize şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

İskenderun’a Yeni Millet Bahçesi Yapılıyor İskenderun’a Yeni Millet Bahçesi Yapılıyor İskenderun’a Yeni Millet Bahçesi Yapılıyor İskenderun’a Yeni Millet Bahçesi Yapılıyor İskenderun’a Yeni Millet Bahçesi Yapılıyor İskenderun’a Yeni Millet Bahçesi Yapılıyor İskenderun’a Yeni Millet Bahçesi Yapılıyor İskenderun’a Yeni Millet Bahçesi Yapılıyor İskenderun’a Yeni Millet Bahçesi Yapılıyor İskenderun’a Yeni Millet Bahçesi Yapılıyor

Önceki İçerikÇOCUKLARDA YAZ İSHALİNE DİKKAT!
Sonraki İçerikSuriyelilerin bayram yolculuğu sürüyor
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.