Arsuz’da Çalışmalar Devam Ediyor

Arsuz Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelindeki muhtelif mahallelerde çalışmalarına hız kesmeden devem ediyor.
Arsuz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, parke taşı döşeme, menfez, köprü, büz boru, yol açma, kanal yapma, asfalt yama, parke tadilatı, sathi kaplama, refüj gibi çalışmaları muhtelif mahallelerde gerçekleştirmeye devam ediyor. Pandemiden dolayı getirilen kısıtlamaların kaldırılması ile birlikte çalışmaları daha da hızlandırdıklarını belirten Başkan Asaf Güven, belediyede tüm imkânların vatandaşların sağlığı ve refahı için kullanıldığını belirtti. Başkan Güven, “İlçemizdeki muhtelif mahallelerde çeşitli çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bazı mahallelerimizde menfez, köprü çalışmalarını gerçekleştirirken, bazı mahallelerimizde parke döşeme, sathi asfalt, büz boru gibi çalışmalarımız devam ediyor. Elimizdeki imkânlar dâhilinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Amacımız ilçe genelindeki sorunları en aza indirmek ,” dedi.

Arsuz’da Çalışmalar Devam Ediyor Arsuz’da Çalışmalar Devam Ediyor Arsuz’da Çalışmalar Devam Ediyor Arsuz’da Çalışmalar Devam Ediyor Arsuz’da Çalışmalar Devam Ediyor Arsuz’da Çalışmalar Devam Ediyor Arsuz’da Çalışmalar Devam Ediyor Arsuz’da Çalışmalar Devam Ediyor Arsuz’da Çalışmalar Devam Ediyor

Önceki İçerikFiruze, İskenderun’un en gözde mekanlarından biri olarak sizleri bekliyor
Sonraki İçerikHBB’NİN ÜCRETSİZ YAZ KURSLARI DEVAM EDİYOR
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.