ARSUZ’DA YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, İlçedeki Muhtelif Mahallelerde yapımı devam eden kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.
Arsuz Belediye Bakanı Dr. Asaf Güven, Meclis Üyeleri ve Başkan Yardımcısı Sami Üstün ile birlikte İlçedeki Muhtelif Mahallelerde yapımı devam eden kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyerek, mahalle sakinleri ile sohbet etti. Yolların yapımına ara vermeden devam edileceğine vurgu yapan Başkan Güven, “ Belediyecilik hizmetlerimize aksamadan devam ediyoruz. Tabi pandemiden kaynaklanan aksamalar yaşadık. Normalleşme süreci ile birlikte ilçemizde ve kırsal mahallelerimizde çalışmalarımıza hız verdik. Vatandaşlarımızın bu süreçte haklı olarak şikâyetleri vardı. Birinci hedefimiz vatandaşlarımızı, tozdan, topraktan ve çukurlardan kurtarmak. Belediyemiz imkânları dâhilinde yol çalışmalarımıza ve tüm belediyecilik hizmetlerimize hız kesmeden devam edeceğiz,” dedi.

ARSUZ’DA YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR ARSUZ’DA YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR ARSUZ’DA YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR ARSUZ’DA YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Önceki İçerikGÜLEN ADAM
Sonraki İçerik5 TEMMUZ KÜLTÜR SANAT VE TURİZM FESTİVALİ YAMAÇ PARAŞÜTÜ ETKİNLİĞİ BAŞLADI
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.