BAŞKAN FATİH TOSYALI: ASFALT ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, asfalt çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ile genelinde ihtiyaç olan noktalarda yolları sıcak asfalt ile kapladığını belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Denizciler Mahallesi içerisinde ihtiyaç olan yollarda sıcak asfalt kaplama çalışmamız devam ediyor. Plan ve program dâhilinde hız kesmeden asfalt çalışmalarımız devam edecek.45 Mahallemizde daha önce sıcak asfalt çalışmaları yapmıştık. İskenderun’da yollar daha gelecek” dedi.

Tüm mahallelerde asfalt çalışmasının yapılacağını belirten Başkan Fatih Tosyalı, “Ana güzergâhlar başta olmak üzere, diğer mahallelerde parke yol ve asfalt çalışmalarımız devam edecektir. Her şey İskenderun halkı için. Hizmetlerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

BAŞKAN FATİH TOSYALI: ASFALT ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR BAŞKAN FATİH TOSYALI: ASFALT ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR BAŞKAN FATİH TOSYALI: ASFALT ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR BAŞKAN FATİH TOSYALI: ASFALT ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Önceki İçerikWhatsApp, Instagram ve Facebook Çöktü
Sonraki İçerikBelediye Başkanı İbrahim Gül’den; Tatil hediyesi
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.