İŞLEVİNİ KAYBETMİŞ MAZGALLAR BAKIMDAN GEÇİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), kent genelinde deforme olan yağmursuyu mazgallarında bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.

Yağmur sularının sorunsuz bir şekilde deşarj edilebilmesi için mahalle ve sokaklarda başlatılan geniş kapsamlı çalışmaların devam ettiğini belirten Genel Müdürlük, bu kapsamda işlevini yitirmiş, deforme olan ve trafikte sorun teşkil eden yağmursuyu ızgaralarının bakımdan geçtiğini kaydetti.

Yağmursuyu hatlarında temizlik çalışmalarının gece-gündüz demeden sürdüğünü hatırlatan İdare, yağmursuyu ızgaralarının çöp alanı olmadığının altını çizerek, vatandaşların çöp atma konusunda daha duyarlı davranması gerektiğine vurgu yaptı.

İŞLEVİNİ KAYBETMİŞ MAZGALLAR BAKIMDAN GEÇİYOR İŞLEVİNİ KAYBETMİŞ MAZGALLAR BAKIMDAN GEÇİYOR İŞLEVİNİ KAYBETMİŞ MAZGALLAR BAKIMDAN GEÇİYOR İŞLEVİNİ KAYBETMİŞ MAZGALLAR BAKIMDAN GEÇİYOR İŞLEVİNİ KAYBETMİŞ MAZGALLAR BAKIMDAN GEÇİYOR

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.