İTSO Üyelerine Gelişim ve Palmiye Hastanelerinden İndirimli Sağlık Hizmeti

İskenderun Gelişim Hastanesi, İskenderun Palmiye Hastanesi ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) arasında sağlık hizmeti sunumuna ilişkin protokol imzalandı.
İTSO’da gerçekleşen protokol törenine; İskenderun Gelişim ve Palmiye Hastanesi Genel Müdürü Ahmet Ahraz, İskenderun Gelişim Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Emin Turhan, İskenderun Palmiye Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Suha Caymaz, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, Genel Sekreter Figen Gül Dönmez katıldı.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine hizmet vermekten mutluluk duyacaklarını ifade eden Genel Müdür Ahmet Ahraz, Başhekim Uzm. Dr. Emin Turhan ve Başhekim Dr. Ömer Suha Caymaz, protokolün kurumlar için hayırlı olmasını dileyerek, sağlık alanında farkındalığı arttırmaya devam edeceklerini belirttiler.
İTSO Başkan Levent Hakkı Yılmaz ise, iki hastanenin sağlayacağı indirimli sağlık hizmetinden ötürü, Hastane Yönetimi’ne teşekkürlerini sundu.
İmzalanan protokole göre; İTSO üyeleri, eş ve çocukları, İskenderun Gelişim ve Palmiye Hastanesi’nde sunulan sağlık hizmetlerinden indirimli olarak faydalanacak.

İTSO Üyelerine Gelişim ve Palmiye Hastanelerinden İndirimli Sağlık Hizmeti İTSO Üyelerine Gelişim ve Palmiye Hastanelerinden İndirimli Sağlık Hizmeti İTSO Üyelerine Gelişim ve Palmiye Hastanelerinden İndirimli Sağlık Hizmeti İTSO Üyelerine Gelişim ve Palmiye Hastanelerinden İndirimli Sağlık Hizmeti

Önceki İçerikAKÇAY’DAKİ MADEN OCAĞI YAPIMI İPTAL EDİLDİ
Sonraki İçerikKAHREDEN ÖLÜM
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.