İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN KISITLAMADA ASFALT MESAİSİ

İskenderun Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlamasında yolların boş olmasını fırsat bilerek hizmet üretmeye devam ediyor.
Pandemi tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında Fen İşleri ekipleri yolların boş olmasını fırsat bilerek yol yenileme çalışmalarına ivme kazandırdı.
DURMAK YOK YOLA DEVAM
Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”İskenderun’ da sokağa çıkma kısıtlamasında ihtiyaç olan bölgelerde yollarımızı güzelleştirmeye devam ediyoruz.Bu güzel güneşli günlerde Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz çeşitli nedenlerle bozulan yollarda asfalt döküm çalışmaları öncesinde trimer aracı ile asfalt kazıma işlemi yapıyor “dedi.
GÜVENLİ VE KONFORLU YOLLAR
Başkan Tosyalı, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Dumlupınar,Ulucami ve Devlet Hastanesi yolunda ihtiyaç olan bölgelerde sıcak asfalt serimi yapacak.Özellikle yoğun olarak kullanılan hastane yolu çok önemli. Tüm bu çalışmalarımız belli bir program dahilinde devam ediyor. İskenderunlu hemşerilerimize hizmetin en iyi vermek için çalışmaya devam edeceğiz “şeklinde konuştu.

İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN KISITLAMADA ASFALT MESAİSİ İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN KISITLAMADA ASFALT MESAİSİ İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN KISITLAMADA ASFALT MESAİSİ İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN KISITLAMADA ASFALT MESAİSİ İSKENDERUN BELEDİYESİNDEN KISITLAMADA ASFALT MESAİSİ

Önceki İçerikVali Doğan Covid-19 Tedbirlerine Yönelik Toplantı Yaptı
Sonraki İçerikİçişleri Bakanlığı’ndan çalışma izin belgesi açıklaması