BAŞKAN TOSYALI:LARVA İLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR

0
9

İskenderun Belediyesi sivrisinek ve karasineklerin üreme alanlarında ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.
Covid-19 ile mücadele çalışmalarını sürdüren İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, sivrisinek ve karasineklerin üreme dönemi olan bahar ayının gelmesiyle birlikte larvaların üreme noktalarında ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.
ALANLARI ETKİN BİR ŞEKİLDE İLAÇLIYORUZ
Vatandaşların rahat bir yaz mevsimi geçirmeleri için programlı bir şekilde ilaçlama çalışmalarına devam edeceklerini ifade eden Başkan Fatih Tosyalı, “İlçemizde oluşabilecek sivrisinek ve karasineklerin önüne geçmek için larvaların üreme noktaları olan mazgallar, su birikintileri, logarlar, çöp alanları, çöp konteynırları, hayvan barınakları ve gübreliklerin bulunduğu alanları etkin bir şekilde ilaçlıyoruz. “dedi.
İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDECEK
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Sokağa çıkma kısıtlamasında da Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz kent genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlarımızın sağlığını korumak, bulaşıcı hastalıkların önüne geçmek için ilaçlama çalışmalarımız ara vermeden devam edecek” ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN TOSYALI:LARVA İLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR BAŞKAN TOSYALI:LARVA İLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR BAŞKAN TOSYALI:LARVA İLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR BAŞKAN TOSYALI:LARVA İLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR