Arsuz’da 75 Yaş Üstü ve Kuruma Gelemeyenlere Evinde Hizmet Başladı

Arsuz’da Her yaşta olup yatalak durumda olanlar ile 75 yaş üstü olup kuruma gelemeyecek durumda olanlar için evinde parmak izi alarak kimlik yenileme ve adres beyanı gibi işlemlerin vatandaşın ayağına götürülmesi hizmetine başlandı.

İçişleri Bakanlığının Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğünce başlatılan bu uygulamayla büyük bir kolaylığın başlatıldığını belirten Arsuz Kaymakamı SARI , işlemin birine yerinde katılarak vatandaşların tepkisini yerinde dinledi.

Çalışmadan dolayı memnuniyetini ifade eden vatandaşlar ve muhtarlar uygulamayı hayata geçiren emeği bulunan herkese teşekkür ettiklerini ifade ettiler. Aynı gün ayrıca kurumca Kaymakam SARI ’ya desteklerinden dolayı doğum belgesi hediye edildi.

Arsuz’da 75 Yaş Üstü ve Kuruma Gelemeyenlere Evinde Hizmet Başladı Arsuz’da 75 Yaş Üstü ve Kuruma Gelemeyenlere Evinde Hizmet Başladı Arsuz’da 75 Yaş Üstü ve Kuruma Gelemeyenlere Evinde Hizmet Başladı

Önceki İçerikHaftasonu Elektriklerin Kesik Olacağı Yerler Açıklandı
Sonraki İçerikBelen Polis Teşkilatı Fidan’ları Toprakla Buluşturdu
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.