İSKENDERUN BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR

İskenderun Belediyesi yem ve su bulmakta zorlanan sokak hayvanları için besleme noktalarına düzenli olarak yem ve su bırakarak sokak hayvanlarını doyuruyor .
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”İskenderun Belediyesi olarak sokak hayvanlarımızın aç ve susuz kalmamaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Sokaktaki canlara yaz kış demeden sahip çıktıklarının altını çizen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Başta sokak hayvanları olmak üzere tüm hayvan dostlarımızın bu zor günlerde aç ve susuz kalmamaları için tüm hemşerilerimizin de duyarlı olması gerekiyor. Çevre Kontrol ve Koruma Müdürlüğü ekiplerimiz her gün belirli noktalara su,yem ve mama bırakıyor” şeklinde konuştu.
SOKAK HAYVANLARINI TEDAVİ EDİYOR,BAKIMLARINI YAPIYORUZ
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Sokak hayvanlarının yaşam haklarının korunması noktasında Belediye olarak yoğun bir gayret içerisindeyiz. Sokaktaki canlar hepimize emanet. Onlar, bizlerin şefkati ile yaşama tutunuyor. Geçici Hayvan Bakım Merkezimiz tarafından sürdürülen çalışmalar sayesinde her ay onlarca sokak hayvanını tedavi ediyor, bakımlarını yapıyoruz .Bu çalışmalarımız aralıksız devam edecek” şeklinde konuştu.

İSKENDERUN BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR İSKENDERUN BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR İSKENDERUN BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR İSKENDERUN BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.