İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Dynomark Auto Ekspertiz’in Açılışına katıldı

İTSO Meclis Üyesi Orhan Özkan, Arsuz’a Önemli Bir Hizmet Kazandırdı
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, İTSO Meclis Üyesi olan Orhan Özkan’ın Arsuz’da ki iş yerinin açılış törenine katıldılar.

Arsuz’da gerçekleştirilen açılış törenine Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, İTSO Muhasip Üye Gassan Kuran, Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır, İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, Bölge iş insanları ve kalabalık davetli topluluğu katıldı.

İş insanı ve girişimci Orhan Özkan, Dynomark Auto Ekspertiz adıyla modern bir iş yerini hizmete açmanın onurunu sizlerle yaşıyorum. ”Açılışımıza katıldığınız için teşekkür ediyorum. Arsuz’da olmayan vatandaşlarımızın araçlarının ekspertiz bakımı için İskenderun veya çevre ilçelere gitmek zorunda kalıyorlardı. Biz de bu eksikliği gördük ve halkımızın hizmetine sunduk. Burada hem istihdam hemde önemli bir hizmeti bölgemiz insanın hizmetine sunuyoruz” dedi.

Törene katılan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz da konuşma yaparak, “İTSO Meclis üyemiz olan Orhan Özkan kardeşimizin yeni iş yerinin açılışı için buradayız. Bölgemizde ekonomiye değer katan, istihdam oluşturan iş insanlarımıza teşekkür ediyoruz. Yeni iş yerinin Arsuz halkına ve meclis üyesi Orhan Özkan’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ve Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven’de açılışta konuşma yaparak, Arsuz’a önemli bir hizmet kazandıran Orhan Özkan ve ekibine yeni iş yerlerinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Yapılan konuşmaların ardından Dynomark Auto Ekspertiz’in açılış kurdelasını Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, ARİAD Başkanı Adnan Ağır, İş yeri sahibi Orhan Özkan birlikte kestiler.
Açılış sonrası davetlilere Dynomark Auto Ekspertiz yetkililerince araç üzerinde uygulamalı teknik bilgiler verildi.

İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Dynomark Auto Ekspertiz’in Açılışına katıldı İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Dynomark Auto Ekspertiz’in Açılışına katıldı İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Dynomark Auto Ekspertiz’in Açılışına katıldı İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Dynomark Auto Ekspertiz’in Açılışına katıldı İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Dynomark Auto Ekspertiz’in Açılışına katıldı İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Dynomark Auto Ekspertiz’in Açılışına katıldı

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.