BAŞKAN GÜVEN, “AMACIMIZ VATANDAŞLARIMIZA HİZMET ETMEK”

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, ilçe genelinde devam eden çalışmaları yakından takip ediyor.
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Meclis Üyeleri ve Başkan Yardımcısı Sami Üstün ile birlikte, ilçe genelindeki çeşitli mahallelerde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
Vatandaşların başta sağlığını ve huzurunu düşündüklerini belirten Başkan Asaf Güven, belediyenin tüm imkânları doğrultusunda bu çalışmalara devam edileceğini belirtti. Halkın en önemli sıkıntısı olan yolların yapımı olduğunu belirten Başkan Güven, “ ilçemizde ikamet eden vatandaşlarımızın en önemli sorunu mahallelerdeki bozuk olan ya da altyapısı tamamlanan ve üst yapı çalışması bekleyen yollar. Biz de belediyemizin tüm imkânlarını seferber edip bozuk olan ve altyapısı biten yollarda asfalt ve parke çalışmalarını devam ettiriyoruz. Bizim amacımız vatandaşlarımıza hizmet etmek. Bunun içinde belediyemizin imkanları doğrultusunda hareket ediyoruz,” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN GÜVEN, “AMACIMIZ VATANDAŞLARIMIZA HİZMET ETMEK” BAŞKAN GÜVEN, “AMACIMIZ VATANDAŞLARIMIZA HİZMET ETMEK” BAŞKAN GÜVEN, “AMACIMIZ VATANDAŞLARIMIZA HİZMET ETMEK” BAŞKAN GÜVEN, “AMACIMIZ VATANDAŞLARIMIZA HİZMET ETMEK”

Önceki İçerikHatay Valiliği Yeni İl Hıfzıssıhha Kurul Kararlarını Açıkladı
Sonraki İçerikİSKENDERUN EMLAKÇILAR DERNEĞİ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.